Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt DAF LF - z gry na biurko
Autor Wiadomość
Maacul Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 85
Dołączył: 29/12/2018
Reputacja: 3
Podziękował: 6
Podziękowano mu 129 raz(y)
Post: #6
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko
Raport z dziś.
Nieco się przeliczyłem z tym lakierowaniem na gotowo zderzaka. Po pierwsze nie dostałem nigdzie dziś odpowiedniego lakieru, prawdopodobnie będę musiał zamówić żeby odcień był możliwie bliski oryginałowi i co najważniejsze - był matowy. Jedynie udało mi się nabyć już lakier na kabinę, ale to dopiero przyszłość.
Wydrukowałem dziś na nowo dolną część zderzaka, poszpachlowałem grubsze niedoskonałości. Skleiłem części zderzaka w jedną całość, a następnie prysnąłem podkładem, który rzecz jasna obnażył wszystkie niedoskonałości. Jak wspomniałem w pierwszym poście, idealnie nie będzie, ale większe krzaki jeszcze będę szpachlował, nierówności spowodowane niedoszlifowaniem szpachli jeszcze dopieszczę i zderzak będzie gotowy na pierwszą warstwę docelowego lakieru, który mam nadzieję nada już fajnego efektu.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Tymczasem biorę się za przygotowywanie nadkoli wraz ze schodkami pod drukarkę, fajnie by było jeszcze jutro je wydrukować.
Dzięki za pozytywny odzew i zapraszam do dalszego śledzenia wzlotów i upadków mojej powstającej zabawki Smile
30/12/2018 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 29/12/2018, 11:34 PM
RE: Projekt DAF LF - z gry na biurko - Maacul - 30/12/2018 11:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa