Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REGUŁA Transport s.f. - zaawansowany projekt wirtualnej firmy transportowej.
Autor Wiadomość
abuk Offline
TTK / KW
***
ViP

Skąd: Poznań
Liczba postów: 483
Dołączył: 26/10/2013
Reputacja: 21
Podziękował: 122
Podziękowano mu 503 raz(y)
Post: #18
RE: Trans Poland s.f. - zaawansowany projekt wirtualnej firmy transportowej.
Kolejna długa cisza jest spowodowana lekkim zahamowaniem nad pracami w tworzeniu firmy, ale też przyniosła wiele niespodziewanych faktów. Wypunktuję to co się zmieniło, bo nie mam weny na opisywanie tego po kolei Wink

- Zmieniono nazwę firmy z „Trans Poland s.f.” na „REGUŁA Trans Spedition s.f.”,
- Przeniesiono bazę z Krakowa, na małą miejscowość Jasień, znajdującą się na drodze krajowej nr 4,
- Na bazie będzie można brać ładunki do krajów, w których działać będzie REGUŁA Trans Spedition. Ładunki będzie można również przywozić,
- Baza będzie przeznaczona do odpoczynku kierowców, w trybie Multiplayer będzie rozpoczęciem konwojów firmowych,
- Dodano parę linijek kodu do firmowego systemu „SYS-Reguła”, który będzie odpowiadał za stan taboru (ciężarówki i naczepy),
- Park taborowy odpowiadający europejskim normom spalania EURO 6, oraz w miarę możliwości przystosowany do realnych firm transportowych.

W dalszym ciągu wszystko jest rozgrzebane po całości, ale z racji na brak czasu, zmiany są dość małe w porównaniu do czasu, kiedy napisałem ostatnią aktualizację. Robię to wszystko w wolnym czasie i będę tutaj się też chwalił różnymi „smaczkami”, nad którymi cały czas pracuję.

Co warto zaznaczyć, jestem totalnym laikiem w modowaniu, więc jakby znalazła się jakaś dobra duszyczka, która pomogłaby w prefabach, które będą umożliwiać branie ładunków ze spedycji, i dostawę do spedycji, ponieważ mi to nie działa tak jakbym chciał. Z góry dzięki za pomoc!


Pozdrawiam,
Kubuś! Big Grin

Guess who's back? Konto na eTrucks.pl od 10 lat!

All map DLC's + PM 2.62 + PR 2.5.4 + PP 1.45 + RM 2.45
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04/09/2022 09:10 PM przez abuk.)
04/09/2022 09:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Trans Poland s.f. - zaawansowany projekt wirtualnej firmy transportowej. - abuk - 04/09/2022 09:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa