Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 głosów - 4.2 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH
Autor Wiadomość
ostry_zabrze Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Hindenburg|Silesia
Liczba postów: 27
Dołączył: 27/02/2019
Reputacja: 2
Podziękował: 44
Podziękowano mu 65 raz(y)
Post: #30
RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH
Siema!

Po wpakowaniu się do auta, szybko poleciałem do Swarzędza gdzie miała na mnie czekać naczepa. Po przyjechaniu na plac wieczorem okazało się że czekała na mnie nowiutka Kogelka, niestety na dokumenty od naczepy musiałem poczekać do rana bo ktoś mądry nie zostawił ich na portierni tylko w biurze. Spięłem więc naczepę wypauzowałem do rana , odebrałem papiery i dzida na załadunek. Do tartaku gdzie miałem ładować miałem z bazy 20km, zaleciałem, załadowałem 20 ton drewna szalunkowego. Niestety po załadunku jak już papiery trafiły w moje ręce okazało się że mam dwa rozładunki jeden w Belgii (okolice Antwerpii) drugi w Anglii (okolice Liverpoolu). No cóż tak to bywa w tym transporcie :E Nie zastanawiając się długo strzał w bendiks i ogień droga szła lajtowo, szybkie 45 na granicy i dalej atak na gebelsowo doleciałem za Hanower bo dalej mi się nie chciało Big Grin Czasu mam na tyle że bezproblemowo zdążę na rozładunki, a przynajmniej stanąłem u Niemca jak człowiek na rasthofie a nie gdzieś w krzakach xD

Image
Image
Image
Image
Image

Dyrektor Kołchozu:E
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
RiCö Internationale Transporte und Logistik GmbH
20/04/2022 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ziom , KaLypso , Anaheim , Tedy , Pablo1985a8
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ricö Internationale Transporte und Logistik GmbH - ostry_zabrze - 20/04/2022 06:05 PM
man - kamilkoxkox - 03/05/2022, 03:01 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DEUTSCHE LOGISTIK BlondynYT 19 2,700 02/03/2022 08:13 PM
Ostatni post: mazurski_separatysta

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa