Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tworzenie mapy combo - rys psychologiczny :)
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 301
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 194
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #6
RE: Tworzenie mapy combo - rys psychologiczny :)
(30/09/2022 07:24 PM)Aras. napisał(a):  Mi w sumie wystarczy kilka map i więcej nie potrzebuje. A dodawanie kolejnych, graniczy się z cudem wiedząc, iż może grę wywalić do pulpitu.

Jak się prawidłowo ułoży to nic nie wywala. Mi rzeczywiście wczoraj wywaliło, ale to był 2 raz od pół roku. I nie mam nawet pojęcia dlaczego.

Klimacik jest fajny jak można sobie pojechać obok czołgów w Azerbejdżanie albo po jakiś pustkowiach. Czy po po pustyni koło Jordanii Smile

Być może dlatego, że dużo się tam najeździłem jakoś mnie nie ciągnie. Ale jak pisałem - tworzenie takiej mapy to jest wyzwanie i to jest główny problem. Po za tym chcę sprawdzić jak wygląda sama gra z SCS + ewentualnie sam PR/PM (kiedyś byłaby jeszcze RusMapa, którą też lubiłem, ale na nic rosyjskiego z oczywistych powodów nie mam obecnie najmniejszej ochoty). Bo jak już pisałem w innym temacie np. na maxa zaczęły mnie irytować światła o 3 czy na 4 ranem w całym bloku jakby ludzie nie spali... Zobaczę jak to jest na mapie SCS i poszczególnych modach. Wiem, że to dziwne, ale ja bardzo mało jeździłem po mapie od SCS. Od razu grałem z modami i zastanawiam się czasami jak jadę, kto to zrobił. Oczywiście w Polsce to wiem jakie miasta z PR, ale już w Europie nie do końca ogarniam.

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
30/09/2022 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tworzenie mapy combo - rys psychologiczny :) - adamets2 - 30/09/2022 09:29 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tworzenie Miasta PM+POLAND BlueTV 0 1,150 12/11/2022 11:42 PM
Ostatni post: BlueTV

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa