Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tworzenie mapy combo - rys psychologiczny :)
Autor Wiadomość
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 945
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 75
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2599 raz(y)
Post: #8
RE: Tworzenie mapy combo - rys psychologiczny :)
(30/09/2022 02:01 PM)adamets2 napisał(a):  Wczoraj mnie naszła ochota na ETS2. Straszna ochota... Pierwsza myśl to przejście z 1.43 na 1.45 na mapie combo. Ale była 23 i mówię sobie: chłopie - ty to do 6 rano ustawisz tylko mapę Wink , a gdzie jeszcze sprawdzenie, błędy itd. I po prostu pograłem w ETS2.

Niedobrze jest jak człowiek na samą myśl o modowaniu do gry odechciewa się pracy.

Też tak macie ?

Dokładnie! Ok
Ja od dłuższego czasu gram TYLKO na podstawach wydanych przez SCS.
Zero problemów, zero stresów.

Kompletnie nie rozumiem tej gonitwy za jak największą mapą i tymi dziwadłami przesadnie tworzonymi jako combo.

Oczywiście jak przyszła mnie ochota zobaczenia jak to teraz wygląda PR-ka to zmuszony byłem promodsa pobrać Patykiem_1 Z map to tylko tyle.
Zdarza się też czasem pobrać jakiś mod np. na traffic czy inny mod-ciekawostkę - też tylko tak z ciekawości 'na chwilę' by sprawdzić.

Ogólnie na kompie posiadam dwie całkiem niezależne wersje gry i oryginał steam'owy jest kompletnie bez modów - to tu mam "czystą" wersje tylko z DLC od SCS-u z postępami i stały profil.
Druga wersja jest czysto eksperymentalna bez jakiegokolwiek profilu na którym bym miał ciągłość gry i postępów.

W sumie jestem pełen podziwu dla tych co mają całą masę modów i map i chce im się w to bawić i co nową wersje co jakiś czas kombinować, pobierać, układać/przekładać..itd..itd
Mnie to już dawno nie bawi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30/09/2022 10:31 PM przez RadolSzczecin.)
30/09/2022 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tworzenie mapy combo - rys psychologiczny :) - RadolSzczecin - 30/09/2022 10:25 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tworzenie Miasta PM+POLAND BlueTV 0 1,164 12/11/2022 11:42 PM
Ostatni post: BlueTV

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa