Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doładowanie konta PayPal ostrzeżenie
Autor Wiadomość
MAD MAX Offline
F U R Y - R O A D
****
Trucker

Skąd: Łódź
Liczba postów: 4,178
Dołączył: 23/12/2014
Reputacja: 195
Podziękował: 2204
Podziękowano mu 2840 raz(y)
Post: #1
Doładowanie konta PayPal ostrzeżenie
Witam piszę ten temat po to by inni tego błędu nie popełnili i nie stracili pieniędzy. Wiem że wiele osób ma założone konto PayPal i nie chcę żeby stracili pieniądze w głupi sposób Big Grin
Chodzi o to że szukałem jakiegoś prezentu dla znajomego na STEAM , a ponieważ nie mam za bardzo możliwości robienia przelewów. (powód żona Big Grin) Więc szukałem jakiegoś sposobu aby doładować swoje konta PayPal, i znalazłem stronkę gdzie niby można to robić po przez sms.

Oto ta strona
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Więc postanowiłem jako pierwszy raz na próbę doładować konto za 4,77 wysłałem odpowiedniego sms'a, otrzymałem kod po wpisaniu kodu na stronie widniał napis że w ciągu 24 godz wpłyną środki.

To było w czwartek Big Grin a pieniądze do tej pory nie wpłynęły. Może nie zdenerwował bym się aż tak bardzo gdyby nie koszt wysłanego sms'a.
Koszt sms'a którego wysłałem to około 11 zł przypomnę że konto chciałem doładować kwotą 4,77.
Więc wszystkim odradzam ten sposób doładowywania PayPal teraz mi pozostaje pisanie meili i wyjaśnianie tego i to też nie wiem czy coś mi się uda zdziałać.
24/06/2015 03:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marcin D Offline
Menda forumowa :P
****
Trucker

Skąd: DB
Liczba postów: 733
Dołączył: 22/05/2015
Reputacja: 33
Podziękował: 103
Podziękowano mu 546 raz(y)
Post: #2
RE: Doładowanie konta PayPal ostrzeżenie
Życze powodzonka w walce z holenderskimi wiatrakami Smile
24/06/2015 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
HasuFrogg
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #3
RE: Doładowanie konta PayPal ostrzeżenie
Mogę tylko napisać "stary a taki naiwny".
Nigdy nie ufam takim serwisom gdzie kontakt jest tylko za pośrednictwem formularza, brak danych adresowych, NIP itp. Firma krzak by naciągnąć kogoś.
Każda firma w Polsce musi posiadać regon i nip więc już tu śmierdzi na kilometr.
25/06/2015 10:18 AM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa