Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy wy też uważacie, że ta nowa ciężarówka w grze to SCANIA L-280?
Tak - Jest bardzo podobna
Nie - Napiszę w poście
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DAF XD (Serio, taka marka tego pojazdu :) )
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 387
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 284
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #1
DAF XD (Serio, taka marka tego pojazdu :) )
Hejka! Big Grin Dzisiaj na swoim blogu, studio SCS wrzuciło tajemnicze zdjęcia pewnej ukrytych fragmentów ciężarówki, która najprawdopodobniej w niedługim czasie do gry zawita. Jest to bardzo ciekawe, bo jak dobrze wszyscy wiemy, w dalszym ciągu w ETS2 brakuje ciężarówek do poruszania się po drogach. Kolejna dochodzi do nowej kolekcji. Jak studio ją opisuje:

Cytat:Co go wyróżnia? Cóż, idealnie nadaje się do dostaw regionalnych, ale może pokonywać dłuższe odcinki autostrad - wyjątkowa kombinacja, która wzbudziła nasze zainteresowanie. Ten wszechstronny samochód ciężarowy wydaje się bez trudu radzić sobie z wyzwaniami przyjaznych miast, płynnie manewrując wąskimi uliczkami i ruchliwymi skrzyżowaniami. Jego możliwości wykraczają jednak poza granice miasta. Raporty sugerują, że ta sama ciężarówka doskonale radzi sobie na otwartej autostradzie, przecząc oczekiwaniom dzięki możliwości dostosowania się do różnych terenów.

Na uwagę zasługuje kabina, która wydaje się być wyjątkowo przestronna i zapewnia zdumiewającą bezpośrednią widoczność. Z pewnością zapewnia zaskakująco przestronne i relaksujące środowisko podczas długich podróży.

Image

Image

Image

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Warto zwrócić uwagę na ostatnie zdjęcie, gdyż ono pokazuje nam dosyć dużo, jak wyglądać ma sama ciężarówka. Postanowiłem trochę pogrzebać, wykorzystując do tego niedawno dodaną w przeglądarce Edge Microsoft Copilota , czyli modelu AI opartego na module GPT-4 z obsługą zdjęć.I mam pewną teorię.

Wydaję mi się, że kolejną nową ciężarówką w grze może być Scania L-280, ale podkreślam, są to tylko moje domysły. Na podstawie opisu oraz zdjęcia, AI znalazło bardzo podobny model Scani L280, który idealnie pasuje do opisu. Tutaj kilka zdjęć realnej ciężarówki:

Image

Image

Oraz filmik:





Pasowałoby to, gdyż jak sam autor tego filmiku podkreśla: ciężarówka jest niewielkich rozmiarów, pasowałaby do jazdy w ciasnych miejscach, ale z drugiej strony zapewnia wszelaki komfort. I modelem pasuje do zdjęcia. Tutaj jeszcze przybliżony kadr przeze mnie.

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Inna sugestia AI padła na Iveco S-WAY, ale wydaję mi się, po tym co widziałem wstępnie na stronie Iveco, że zarówno pod względem modelu jak i masy to niezbyt pasuje, no chyba, że była to jakaś mniejsza wersja typu krótkiej kabiny AD.

Image

Image

Image

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Wykrzyknik
Oczywiście jeszcze raz podkreślam to tylko moja teoria, to nie jest potwierdzone Wykrzyknik


Co do pytania, kiedy zostanie coś więcej powiedziane, lub kiedy zostanie dodana, to studio również nic w tej kwestii nie powiedziało. Ale liczymy, że jak najszybciej.

Serdecznie zapraszam was do dyskusji, rzucania swoimi spekulacjami lub do ankiety. Chcę zobaczyć, ile osób uważa podobnie jak ja.

Miłego wieczoru:
superpiotr4

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22/11/2023 11:38 AM przez superpiotr4.)
26/10/2023 07:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Bozo , Drax. , Ziom
Topuś Offline
Wimax
***
ViP

Skąd: Malbork
Liczba postów: 161
Dołączył: 29/12/2014
Reputacja: 12
Podziękował: 371
Podziękowano mu 221 raz(y)
Post: #2
RE: Nowa ciężarówka w ETS2? [POST DYSKUSYJNY]
[align=center]Bardzo mocno śmierdzi mi to Dafem Big Grin

Image

Zapraszam do prezentacji mojej firmy!
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Image
26/10/2023 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Drax. , superpiotr4 , Ziom , sewcio65
Drax. Offline
king of de rołd
****
Trucker

Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Liczba postów: 564
Dołączył: 25/02/2019
Reputacja: 60
Podziękował: 1724
Podziękowano mu 855 raz(y)
Post: #3
RE: Nowa ciężarówka w ETS2? [POST DYSKUSYJNY]
Fafik jak nic, lampki z nowego modelu identyczne przeca

Image
26/10/2023 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4 , sewcio65
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 387
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 284
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #4
RE: Nowa ciężarówka w ETS2? [POST DYSKUSYJNY]
Widzę, że już kilka ciekawych modeli. Tak jak wspomniałem, była to tylko moja sugestia, teoria i jeszcze opierałem się na AI, która może płatać figla... Oczywiście dalej czekam na wasze opinie.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
26/10/2023 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
intsup Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 23
Dołączył: 25/10/2023
Reputacja: 0
Podziękował: 2
Podziękowano mu 15 raz(y)
Post: #5
RE: Nowa ciężarówka w ETS2? [POST DYSKUSYJNY]
Średnio mi się podoba ten model. Taki "do niczego nie podobny". A ja jednak lubię dobre smaczki i fajny wygląd.

Kierowca z Francuskimi korzeniami. Firma pochodząca z Paryża.

Scuderia AlphaTauri

Image
26/10/2023 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
MAX5855 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 1
Dołączył: 27/10/2023
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 1 raz(y)
Post: #6
RE: Nowa ciężarówka w ETS2? [POST DYSKUSYJNY]
[quote='Topuś' pid='400652' dateline='1698347100']
[align=center][align=center]Bardzo mocno śmierdzi mi to Dafem Big Grin




To nie Iveco S-Way ani nie też nowa Scania to jest właśnie DAF XDC
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28/10/2023 05:49 PM przez MAX5855.)
27/10/2023 11:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
david_v8 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 98
Dołączył: 27/01/2019
Reputacja: 7
Podziękował: 266
Podziękowano mu 215 raz(y)
Post: #7
RE: Nowa ciężarówka w ETS2? [POST DYSKUSYJNY]
Może nie na temat, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę sygnaturę autora postu. Wink Tfu na tą pierdoloną ukrainę.

27/10/2023 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: xxtrokerxx , sewcio65 , Vichy
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 387
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 284
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #8
RE: Nowa ciężarówka w ETS2? [POST DYSKUSYJNY]
(27/10/2023 02:26 PM)david_v8 napisał(a):  Może nie na temat, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę sygnaturę autora postu. Wink Tfu na tą pierdoloną ukrainę.

Proszę nie robić oftopu do mojej sygnatury. Mam jaką mam, nikt z administracji i moderacji nie ma o to problemu. Zapraszam natomiast do kulturalnego wyrażenia swojej opinii o nowym trucku, albo do niewypowiadania się, bo śmieci to wątek.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
27/10/2023 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anwo trans polska Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 16
Dołączył: 04/12/2022
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 8 raz(y)
Post: #9
RE: Nowa ciężarówka w ETS2? [POST DYSKUSYJNY]
bardziej na model dafa to wygląda
27/10/2023 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4 , sewcio65
david_v8 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 98
Dołączył: 27/01/2019
Reputacja: 7
Podziękował: 266
Podziękowano mu 215 raz(y)
Post: #10
RE: Nowa ciężarówka w ETS2? [POST DYSKUSYJNY]
(27/10/2023 04:19 PM)superpiotr4 napisał(a):  
(27/10/2023 02:26 PM)david_v8 napisał(a):  Może nie na temat, ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę sygnaturę autora postu. Wink Tfu na tą pierdoloną ukrainę.

Proszę nie robić oftopu do mojej sygnatury. Mam jaką mam, nikt z administracji i moderacji nie ma o to problemu. Zapraszam natomiast do kulturalnego wyrażenia swojej opinii o nowym trucku, albo do niewypowiadania się, bo śmieci to wątek.

To widać jak administracja ma wyjebane i nie przestrzega regulaminu. Wink

27/10/2023 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: sewcio65
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa