eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
1.49 [WYDANE!!!] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: 1.49 [WYDANE!!!] (/thread-54551.html)

Strony: 1 2 3


RE: 1.49 [OPEN BETA] - superpiotr4 - 03/11/2023 09:54 PM

Podrzucam film Seby, który omawiał kilka nowości. Przy minucie 13:30 możemy zobaczyć nowe opcje w ustawieniach rozrywki, które nie pojawiły się w oficjalnym changelogu. Jak studio coś o nich powie, to post zostanie zaktualizowany. Na razie wrzucam to w ramach ciekawostki.





P.S: Te opcje sugeruje, że najprawdopodobniej zostaną dodane automatyczne włączane światła w ciężarówce. Coś w rodzaju czujnika zmierzchu. Szkoda, że nie jest to jako kolejny dodatkowy element do kupienia w tuningu, tylko studio poszło trochę na łatwiznę. Ale ważne, że dodali.


RE: 1.49 [OPEN BETA] - adamets2 - 05/11/2023 06:04 PM

(03/11/2023 09:54 PM)superpiotr4 napisał(a):  P.S: Te opcje sugeruje, że najprawdopodobniej zostaną dodane automatyczne włączane światła w ciężarówce. Coś w rodzaju czujnika zmierzchu. Szkoda, że nie jest to jako kolejny dodatkowy element do kupienia w tuningu, tylko studio poszło trochę na łatwiznę. Ale ważne, że dodali.

Wreszcie przestanę dostawać mandaty za brak świateł Smile

A jak to w ogóle jest w ETS2? Jest stała godzina kiedy trzeba włączać światła i przedział do której mieć włączone? Czy to zależy od kraju? Bo do dzisiaj tego nie ogarnąłem Smile


RE: 1.49 [OPEN BETA] - superpiotr4 - 23/11/2023 11:44 PM

Wyszła pełna wersja ATS 1.49 z kilkoma niespodziankami (nowe góry w DLC Utah oraz dwie trasy Special Transport w DLC Kansans) Wraz z nią potwierdzono w ETS2 na 100% nową funkcję z filmu youtubera. Aktualizacja w pierwszym poście.


RE: 1.49 [WYDANE!!!] - superpiotr4 - 28/11/2023 11:22 AM

Tak jak YogiLRA pisał na shoutboxie wyszła aktualizacja 1.49, niestety bez żadnych niespodzianek jak przy ATS. Można pobierać na Steamie. Co sądzicie o aktualizacji?


RE: 1.49 [WYDANE!!!] - adamets2 - 28/11/2023 07:46 PM

Niespodzianki będą w 1.50 Smile


RE: 1.49 [WYDANE!!!] - Tedy - 30/11/2023 08:54 PM

Popróbowałem i napisze krótko - szału 1.49 nie robi i tak w ogóle zastanawiam się po co SCS to wydał. Z zainteresowaniem czekałem tylko na Skyboxy HDR, Księżyc i nowe efekty pogodowe ale tak jak przypuszczałem jest tylko trochę lepiej. Do poziomu jaki dają (niestety płatne mody PGN czy JBX) SCS raczej się nie zbliży w najbliższym czasie. To wszystko co da się napisać na temat tej wersji.