Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków
Autor Wiadomość
kolakao Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: WZ
Liczba postów: 270
Dołączył: 29/12/2014
Reputacja: 8
Podziękował: 329
Podziękowano mu 218 raz(y)
Post: #26
RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków
Cytat:Najbardziej co mnie ubodło to 1.8 jako największy silnik w E36. Niestety były większe, największy to 2,8 niecałe 200 KM (nie pamiętam dokładnie ile) 7 sek.
Tak, były silniki 2.8 l ale były to DIESLE a nie BENZYNA więc E36 do W202 nawet polotu nie ma w benzynie. Przecież nie porównuje się silnika benzynowego do diesla bo to kretynizm. ( BMW E36 i Mercedes W202 były konkurencyjnymi modelami, dlatego je porównuję)
Cytat:Na tamte czasy to on większego silnika nie potrzebował by merca zostawić za sobą.
Oj potrzebował naprawdę mocnego.
Cytat:Mercedes wsadzą ogromne silniki, ale rzadko kiedy taki mietek mógł wyprzedzić beemke na autobanie.
To zależy tylko i wyłącznie od kierowcy jaki ma styl jazdy.
Cytat:Do dzisiaj BMW cieszy się świetną reputacją w śród drifterów, dlaczego nie mercedes
Wiem, często czytam strony z projektami amatorskimi do driftu. Jest popularne z kilku powodów np: E36 DO driftu to koszt 2-5 tysięcy, łatwo dostępne części bo kupuje jednego do driftu a drugiego jako dawce. Pieniondze to główny powód, przecież pełno takich gruchotów jeździ Smile
Właśnie w warsztacie gdzie pracuję stoją trzy BMW E36 wszystkie M pakiet ale będą jeździć jako zabytki.
"O dzisiejszych beemkach wspominać nie warto, bo z BMW to ma tylko logo, straciło swojego ducha." - Wiesz to zależy, ja fanem BMW nigdy nie byłem i nie jestem ale kilka modeli chciałbym mieć jak np BMW 6 E24 albo BMW 8, które już tylko drożeją i są bardzo rzadkie.Jeden lubi tak a drugi tak, ludzie są różni. Opinie BMW popsuli młodzi ludzie, którzy na drodze zachowują się jak na torze i tuningują auta nie mając o tym pojęcia.

POLTRANS GRUPA AGROPOL
04/02/2016 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - kolakao - 04/02/2016 09:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa