Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasażer na gapę...
Autor Wiadomość
VresT Offline
LwG!
******
Moderator

Skąd: Z Polski
Liczba postów: 2,361
Dołączył: 04/06/2013
Reputacja: 148
Podziękował: 1813
Podziękowano mu 3186 raz(y)
Post: #1
Pasażer na gapę...
http://www.youtube.com/watch?v=2YLo3u0djc0
Co o tym myślicie??
Sorki że nie w tagi ale film był zablokowany Wink

Image

Przed napisaniem posta zapoznaj się z regulaminem,bądź skonsultuj się z Administratorem lub Moderatorem, gdyż każdy post niewłaściwie napisany zagraża twojemu poziomowi ostrzeżeń.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21/08/2013 05:46 PM przez VresT.)
21/08/2013 05:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Osesek Offline
Na papieża!
***
ViP

Skąd: Świnoujście
Liczba postów: 621
Dołączył: 24/06/2013
Reputacja: 50
Podziękował: 1110
Podziękowano mu 700 raz(y)
Post: #2
RE: Pasażer na gapę...
Murzyn, jak murzyn Big Grin

[align/]Image

Nic, nie dodaje.. Nic nie usuwam.. Nic nie konwertuje!! Nie pisać do mnie w tych sprawach ani tutaj ani na GG bo mam dość! To, że raz wam coś zrobiłem nie znaczy, że będę to robił ciągle!
21/08/2013 06:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macharis
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #3
RE: Pasażer na gapę...
Strasznie głośno o takich debilach jest w Anglii, kretyni chowają się na naczepy, bądź kładą się na OSIE w naczepie i próbują pokonać w ten sposób granicę FR-ENG, co w przypadku wykrycia grozi karami pieniężnymi dla kierowców a nawet karami pozbawienia wolności! Na prawdę na nic zdają się tłumaczenia, że kierowcy o niczym nie wiedzieli. A Ci imigranci potrafią ominąć i kłódki, i linki celne czy plomby...








A ten film przynajmniej u mnie, wywołał przyśpieszone bicie serca i drżenie dłoni...


23/07/2014 09:32 PM
Odpowiedz cytując ten post
bumbumek Offline
stary gracz z czasów ZX-Spectrum
****
Trucker

Skąd: Poznań
Liczba postów: 1,414
Dołączył: 26/05/2014
Reputacja: 84
Podziękował: 2544
Podziękowano mu 2513 raz(y)
Post: #4
RE: Pasażer na gapę...
Masakra dosłownie...Ludzie często chorują na brak wyobraźni. Albo jej nadmiar...
23/07/2014 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macharis
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #5
RE: Pasażer na gapę...
Wiesz Bumku, Polacy kiedyś też uciekali z kraju na wszystkie możliwe sposoby. Jednak najlepsze jest to, że władze mają w głębokim poważaniu to co się dzieje. Granice są strzeżone marnie, ponadto najciekawsze jest to, że w Calais czyli po stronie Francuskiej, wszystkie kontrole przechodzą dobrze, nie stwierdza się żadnego nadbagażu, a już w Dover, czyli po stronie Angielskiej znajdują prawie każdego pasażera! Mój ojciec też całkiem nie dawno miał problemy z takimi kilkoma na parkingu niedaleko granicy Czesko- Austriackiej, ale na szczęście razem z kolegą z firmy stali na tym samym parkingu, i akurat gadali w aucie ojca. Także ten, nadbagaż nic nie zdziałał. A gdy byłem z nim w Szwecji to spotkaliśmy już Pana z Iveca na rejestracjach RO, który przeplatanym Rosyjskim, z Angielskim, Niemieckim i jakimś jeszcze prosił nas dosłownie o JEDEN litr ropy. Chciał dojechać od najbliższej stacji benzynowej... Big Grin
23/07/2014 09:46 PM
Odpowiedz cytując ten post
bumbumek Offline
stary gracz z czasów ZX-Spectrum
****
Trucker

Skąd: Poznań
Liczba postów: 1,414
Dołączył: 26/05/2014
Reputacja: 84
Podziękował: 2544
Podziękowano mu 2513 raz(y)
Post: #6
RE: Pasażer na gapę...
Cóż, mogę zrozumieć chęć ucieczki z kraju. Różne sytuacje zmuszają do tego ludzi, czasem to ustrój polityczny podtruwający obywateli (tak jak było w Polsce do późnych lat 80-tych), a czasami pogoń za chlebem w wyniku kiepskiego rozwoju ekonomiczno-gospodarczego danego kraju - ale to nie oznacza że powinno się narażać bezpieczeństwo swoje lub innych. Na to nigdy nie będzie mojej aprobaty.
24/07/2014 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Darson Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: UK
Liczba postów: 1,314
Dołączył: 18/06/2011
Reputacja: 183
Podziękował: 296
Podziękowano mu 1295 raz(y)
Post: #7
RE: Pasażer na gapę...
Francja chce się tego pozbyć dla tego nic nie robią z tym,dopiero Anglicy działają.Nie powiem że Polacy święci można tu przypomnieć film na faktach pt 300 mil do nieba.



Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
ZAKAZ KOPIOWANIA SKINÓW MODÓW MOJEGO AUTORSTWA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY.
CPU Intel Core i7 2600K @ 3.40GHz Technologia Sandy Bridge 32nm
RAM 16.0GB 2-Kanałowy DDR3 @ 665MHz
Grafika G246HL (1920x1080@60Hz) 4095MBNVIDIA GeForce GTX 970 (MSI)
Płyta Główna Foxconn H67M-S/H67M-V/H67 (CPU 1).
24/07/2014 02:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Macharis
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #8
RE: Pasażer na gapę...
Jeśli ten film oparty jest na faktach, to chyba jestem w stanie zrozumieć o co chodzi, nie mniej jednak, to nie Francuzi z Francji uciekają, a w większości przypadków brudasy, które i do Francji emigrowały nielegalnie... Czasem zastanawiam się, czy Hitler nie za szybko poległ ze swoją ideologią...
24/07/2014 11:34 AM
Odpowiedz cytując ten post
bumbumek Offline
stary gracz z czasów ZX-Spectrum
****
Trucker

Skąd: Poznań
Liczba postów: 1,414
Dołączył: 26/05/2014
Reputacja: 84
Podziękował: 2544
Podziękowano mu 2513 raz(y)
Post: #9
RE: Pasażer na gapę...
Ja nie odważę się na drugiego człowieka powiedzieć ''brudas'' patrząc na jego pochodzenie czy też kolor skóry, ani tym bardziej nie poddam pod rozwagę haseł typu ''chyba ideologia Hitlera przepadła zbyt szybko'' jak raczyłeś nadmienić macharisie, ale tak uogólniając - problem imigrantów faktycznie istnieje w cywilizowanej części globu, ale obarczyć można za to tylko i wyłącznie świat jako całość, gdyż przeż setki lat raczyła zepchnąć niektóre części naszej planety na społeczny margines, często wytwarzając poczucie ''gorszego człowieka'' pochodzącego z rejonów południowo-afrykańskich.
24/07/2014 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: limowski
Macharis
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #10
RE: Pasażer na gapę...
bumku, ale ich nie da się nazwać inaczej. To są typowi Ferdynandzi Kiepscy swoich krajów, dla których nie ma tam pracy. Więc uciekają do innego kraju, po tym do innego... Tacy wiecznie emigrujący i nie potrafiący podjąć pracy. A nawet jeśli już pracują, to na pewno nie na korzyść swojego kraju, i chociaż pewnie mogliby poprawić sytuację w swoim kraju, to nie robią tego Smile Ponadto ich religia, nie jestem jakimś człowiekiem, który nie toleruje innych, ale Islam jest dla mnie czymś śmiesznym...
24/07/2014 05:36 PM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa