Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogar 200 Project 2K14
Autor Wiadomość
SztywnyFred
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
Ogar 200 Project 2K14
Witam Kolegowców :3 Jakoś 2 miesiące temu przypomniało mi się, że mój dziadek ma skitrane Rometa Ogar 200 całego w częściach, więc jako mam do niego 20 metrów postanowiłem się przejść i spytać czy mi go nie da. Powiedział, że śmiało, tylko na wakacje żebym nie zawalił szkoły xD Tak więc wczoraj poszedłem po części i zniosłem do siebie do garażu. Motorek ma ponad 20 lat, jeździł nim jeszcze mój tata z wujkiem. Ogarek jest na oryginalnych częściach, ma jeszcze oryginalny czechosłowacki gaźnik, opony Stomil, FAKTURĘ ZAKUPU co myślę, że będzie dużym skarbem, oraz oryginalną plastikową zieloną tablicę rejestracyjną i wiele innych części Smile Motorower stał rozłożony blisko 10 lat w garażu i jego części były pochowane po szafach, więc wszystko wygląda bardzo ładnie, prócz felg, bo schodzi z nich chrom/nikiel nie wiem co to Big Grin Jedynym mankamentem jest to, że nie ma iskry, ale na 99% znaleźliśmy winowajcę, bo prądnica oraz cewka zapłonowa działa Smile Dobra koniec pisania, pora na fotki Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
27/06/2014 11:25 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Patryk17 , Michal_Z_gno , pitreekk
nirwana9 Offline
MOCNY SZEF!
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 808
Dołączył: 05/02/2011
Reputacja: 85
Podziękował: 631
Podziękowano mu 761 raz(y)
Post: #2
RE: Ogar 200 Project 2K14
No zapowiada się super Big Grin złóż i jeździj na zloty xd
27/06/2014 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piter
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #3
RE: Ogar 200 Project 2K14
No no,ładny skarb masz,jak to oryginał wszystko to trochę będzie wart kiedyśSmile
27/06/2014 11:29 AM
Odpowiedz cytując ten post
SztywnyFred
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #4
RE: Ogar 200 Project 2K14
Wszystko oryginał Tongue Tylko śrubki muszę chyba dokupić, albo kumpel mi pełno przywiezie, bo ma Big Grin
27/06/2014 11:30 AM
Odpowiedz cytując ten post
TrypeL Offline
Natalia <3
***
ViP

Skąd: Łuków
Liczba postów: 65
Dołączył: 14/12/2013
Reputacja: 20
Podziękował: 374
Podziękowano mu 366 raz(y)
Post: #5
RE: Ogar 200 Project 2K14
Chłopie, to jest skarb Smile oddałbym chyba wszystko, żeby u mnie w garażu znalazł się ogar,mz,simson, romet albo mała motorynka. Trochę pracy, czasu i kasy a twój ojciec, dziadek, wujek będą z ciebie dumni, zobaczysz Wink. Powodzonka

27/06/2014 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areksiu
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #6
RE: Ogar 200 Project 2K14
No no, tylko dzwona nie wypie*dol bo Cię nie zeskrobią :E
27/06/2014 12:18 PM
Odpowiedz cytując ten post
VresT Offline
LwG!
******
Moderator

Skąd: Z Polski
Liczba postów: 2,361
Dołączył: 04/06/2013
Reputacja: 148
Podziękował: 1813
Podziękowano mu 3186 raz(y)
Post: #7
RE: Ogar 200 Project 2K14
No Patryk dbaj o to,bo to już rzadkość Tongue

Image

Przed napisaniem posta zapoznaj się z regulaminem,bądź skonsultuj się z Administratorem lub Moderatorem, gdyż każdy post niewłaściwie napisany zagraża twojemu poziomowi ostrzeżeń.
27/06/2014 12:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SztywnyFred
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #8
RE: Ogar 200 Project 2K14
Wow Big Grin No jasne, że będę dbał Tongue
27/06/2014 12:27 PM
Odpowiedz cytując ten post
Patryk17 Offline
Szef nad szefami
***
ViP

Skąd: Łuków
Liczba postów: 97
Dołączył: 19/06/2011
Reputacja: 19
Podziękował: 729
Podziękowano mu 371 raz(y)
Post: #9
RE: Ogar 200 Project 2K14
O kurde Big Grin chłopak takiego samego mam tylko troszki nie zadbany Big Grin ale ten w porównaniu do mojego to kurde skarb Big Grin Pokazuj wszystko jak będziesz co kolwiek przy nim grzebał Big Grin

Image
27/06/2014 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,103
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34122
Podziękowano mu 15567 raz(y)
Post: #10
RE: Ogar 200 Project 2K14
Motorower wygląda świetnie a co najważniejsze to jazda takim sprzętem daje sto razy większą frajdę niż tymi wszystkimi skuterami.
Oczywiście czekam na postępy z prac i oczywiście liczę na jakiś filmik na finisz Tongue

Swoją drogo to nie wiem jak to dokładnie jest z tymi zielonymi tablicami (czy można jeszcze na takich jeździć) ale jak wyjdzie Ci z tego kawał dobrej maszyny i romet będzie miał 25 lat to możesz nawet pokusić się o żółte blachy.

Ps. Swojego czasu trochę czasu spędziłem przy podobnych maszynach więc praca przy takim motorku to świetna i praktyczna lekcja mechaniki pojazdowej (wiadomo silnik prosty i można się pracując przy nim dużo nauczyć o ogólnej zasadzie jego działania itp.).

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27/06/2014 03:41 PM przez Michal_Z_gno.)
27/06/2014 03:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa